CUREVIZ

Customer Relationship Visualization

Saydam Tasarım’ın tescilli markası olan CureVIZ®, sektörde bir çok deneyimli kişilerin görüşleri doğrultusunda, gerçek satış ihtiyaçları gözetilerek hazırlanmıştır. Pratik  Kolay ve hızlı erişim sağlayan program eğitim gerektirmeden, 5 dil seçeneği ile tüm dünyada acenteleriniz tarafından kullanılabilir. CureVIZ® %100 Saydam Tasarım tarafından yazılmıştır.

CureVIZ® bir satış asistanı platformdur ve her firmanın kendi satış stratejisine göre geliştirilir ve Appstore / Playstore’da acentelerine yayınlanabilecek şekilde hizmetinize sunulur.

Mevcut CRM / Database RealTime Entegrasyon

CureVIZ®, CRM sistemleri, ve yazılımları ile entegre olabilir ve bütün güncel bilgilerinize eş zamanlı sağlar. Konut satış , stok durumu başka bir kayda gerek olmadan kullanılır. . Daire planlarınız ya da fiyatlar daki tüm değişimleri, müşterilerinize ve acentelerinize aynı anda hızlı ve güvenli ulaştırırsınız.

SMS kimlik doğrulama ile güvenli erişim

Programa ulaşmak için her kullanıcı cep telefonu vs SMS ile kayıt olarak, programın gerçek kullanıcılarını bilir ve irtibat halinde olursunuz. SMS şifreleme bilgi paylaşımlarınız güvendedir.Şifre ve kullanıcı adı birden fazla kişiyle paylaşılamaz.

Excel Gerektirmeden Konut Fiyatı Hesaplama

Ödeme planları ve konut ücretleri, proje bazlı peşinat, taksit , faiz, NPV hesaplamalarını anında hesaplayıp kullanıcılarınıza ödeme tablosunu 1 tıkta verebilirsiniz.

Güncel kurdan TL / Euro / Dolar Hesaplama

Proje fiyatlarınızı günlük Merkez bankası kurundan otomatik TL / Euro / Dolar para birimine çevirebilirsiniz. 

Ülke bazlı satış komisyonu

Dünyanın her yerindeki acentalarınıza ülke bazlı yada yurtiçi / yurtdışı satış bazlı farklı komisyon oranları uygulayabilirsiniz. Hesaplama otomatik olarak yapılmaktadır.

360 Panoramik Sunum

Projenizin mevcut lokasyonunda 360 derece çekim yapılır. gerçek lokasyon ve daire konumları işaretlenerek müşterilerinize doğru ve güvenilir bilgi akışı sağlanır.

Daire Arama ve Filtreleme

Aplikasyonda bütün daireleriniz gelişmiş filtreleme seçenekleri ile arama yapılabilir, ister 1 projede isterse bölge bazlı bütün projelerinizde fiyat /m2 / daire tip / şehir / fiyat öncelikli arama yapabilir, seçtiğiniz daireye anında ulaşırsınız.

Proje Bilgileri ve Anında Paylaşım

Projelerinize ait butun gorselleri, plan boyama, vaziyet planı , video ve tanıtım filmlerini tek tıkla ulaşabilir ve Whatsapp / Mail  / Telegram  ile müşteriye paylaşabilirsiniz.Google Meet / Zoom gibi programlar ile ekran paylaşarak bütün proje bilgilerinizi uzaktan gösterebilirsiniz. 

Appstore ve Play Store dan  acentenizin programları  indirerek kullanmasını ve satış yapmasını sağlayabilirsiniz.

5 Dil Seçeneği

CureVİZ Türkçe / İngilizce / Rusça / Arapça / Çince olmak üzere tek tuşla   5 dilde kullanılabilir.. İstege baglı ek dil oluşturabilir.